REJESTRACJA POJAZDÓW - WNIOSKI DO POBRANIA

11. Wniosek - przywrócenie pojazdu do ruchu

12. Pełnomocnictwo

POBIERZ

13. Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego dane zawarte w zagubionym dowodzie rejestracyjnym/karcie pojazdu

14. Oświadczenie - rejestracja warunkowa

15. Oświadczenie - adres zamieszkania

16.Oświadczenie - pojazd sprowadzony bez tablic rejestracyjnych

PRAWA JAZDY - WNIOSKI DO POBRANIA

1. Wzór zgody rodzica na rozpoczęcie szkolenia w zakresie uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami. (dla osób które nie ukończyły 18 lat)

POBIERZ

2. Wzór zgody rodzica na rozpoczęcie szkolenia w zakresie uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami. (dla osób które nie ukończyły 18 lat ubiegająca się o prawo jazdy kategorii AM, A1, B1, T)

3. Pełnomocnictwo do złożenia wniosku dot. Prawa jazdy

POBIERZ

4. Wniosek o wydanie/wymianę prawa jazdy/międzynarodowego prawa jazdy(Aktualny wniosek do pobrania w urzędzie)

POBIERZ

link do wniosku na stronie Obywatel:

Po wydrukowaniu pierwszej strony należy pamiętać, aby obrócić kartkę i ponownie włożyć ją do drukarki (niektóre drukarki mają funkcję drukowania dwóch stron bez przekładania ręcznie kartki)

UWAGA!!! Informujemy, że publikowany na naszych stronach wzór formularza wniosku, po wypełnieniu i złożeniu podpisu, będzie traktowany jako dokument przygotowany do rozpoczęcia procedury administracyjnej o ile zostanie wydrukowany na drukarce laserowej o rozdzielczości 600 dpi oraz przy zachowaniu pełnego nasycenia czerni. Osoby, które wydrukują nasz wzór formularza bez zastosowania tych warunków, mogą zostać poproszone o ponowne wypełnienie wniosku na oryginalnym formularzu dostępnym w Wydziale Komunikacji i Dróg. Utrudnienia te są spowodowane koniecznością zastosowania się do warunków technicznych skanerów odczytujących dane z formularzy. Przepraszamy.

TRANSPORT - WNIOSKI DO POBRANIA

1. Wniosek o wpis do ewidencji instruktorów/wykładowców

2. Wniosek o wydanie zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne

3. Wniosek o udzielenie zezwolenia na dostęp do zawodu przewoźnika drogowego
POBIERZ

4. Wniosek o wpis/zmianę wpisu do rejestru przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów
POBIERZ

5. Wniosek o wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców
POBIERZ

6. Wniosek o udzielenie licencji w zakresie:
-przewozu osób samochodem osobowym,
-pojazdem samochodowym przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu powyżej 7 i nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą.

POBIERZ

7. Wniosek o udzielenie licencji w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy:

8. Wniosek o wydanie uprawnień diagnosty
POBIERZ

9. Wniosek o udzielenie/zmianę zezwolenia na wykonywanie regularnych/regularnych specjalnych przewozów w transporcie krajowym
POBIERZ

10. Wniosek o wydanie/przedłużenie ważności zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub pojazdem przewożącym wartości pieniężne.

POBIERZ

11. Wniosek o wydanie zezwolenia kategorii: III na przejazd pojazdu nienormatywnego

POBIERZ

12. Wniosek o wydanie zezwolenia kategorii: II na przejazd pojazdu nienormatywnego

POBIERZ

Niektóre wzory z powyższej strony wymagają programu Adobe Reader do pobrania ze strony producenta - www.adobe.pl

Copyright © 2019 Starostwo Powiatowe w Gorlicach Wydział Komunikacji i Dróg. All Right Reserved.