Szanowni Państwo, w związku ze zmianami administracyjnymi polegającymi na wprowadzeniu nazw ulic w Gminie Moszczenica, informujemy, że od dnia 1 lutego 2018 r. w Urzędzie Gminy w Moszczenicy zostanie uruchomiony punkt przyjmowania wniosków o wymianę praw jazdy i dowodów rejestracyjnych dla mieszkańców Gminy Moszczenica.

Wymiana dowodu rejestracyjnego - 54,50 zł.

Wymiana prawa jazdy - bezpłatnie - w przypadku wymiany dokumentu , wynikającej z wprowadzenia  ulic na terenie Gminy Moszczenicy.

Wnioski będzie można składać w pokoju nr 11 w okresie od 21 maja do 31 lipca br. w poniedziałki i czwartki w godzinach od 7:30 do 15:30, w pozostałe dni punkt będzie nieczynny.

Wymagane dokumenty do złożenia wniosku.

Internetowa rejestracja do kolejki

Ministerstwo Cyfryzacji - Kierowcy i pojazdy

Spis tłumaczy przysięgłych

Lista rzeczoznawców samochodowych

Copyright © 2018 Starostwo Powiatowe w Gorlicach Wydział Komunikacji i Dróg. All Right Reserved.