Stronę odwiedziło:
Transport
Wpisany przez Paweł Woźniak
Czwartek, 10 Lipiec 2014 10:00

Wybierz rozkład jazdy (skan) przewoźnika, świadczącego usługi przewozu osób

na liniach regularnych, w obrębie powiatu gorlickiego:

Alfabetycznie:

1. ASIA ART Joanna Mruk

Gorlice - Bednarka przez: Dominikowice, Kryg, Lipinki

Bednarka - Gorlice przez: Lipinki, Kryg, Dominikowice

Gorlice - Pagorzyna przez: Dominikowice, Kryg, Lipinki

Pagorzyna - Gorlice przez: Lipinki, Kryg, Dominikowice

Kobylanka (skała) - Podlesie - Kobylanka (skała)

Gorlice Os. Górne - Libusza Skała przez: Kobylanka

Libusza Skała - Gorlice Os. Górne przez: Kobylanka

2. COLIBER

Gorlice - Moszczenica przez: Zagórzany, Kwiatonowice

Moszczenica - Gorlice przez: Kwiatonowice, Zagórzany

Gorlice - Banica przez: Szymbark, Ropa, Śnietnica

Banica - Gorlice przez: Śnietnica, Ropa, Szymbark

3. Usługi Transportowe Franciszek Król

Gorlice - Staszkówka - Gorlice przez: Zagórzany, Moszczenica

Gorlice - Szalowa skrz. - Gorlice przez: Ropica Polska, Bystra

Gorlice - Turza - Gorlice przez: Mszanka, Moszczenica

4. KUZYNOPOL

nie kursuje

5. LIBROPOL

Gorlice - Lipniczka przez: Stróżówka, Moszczenica, Siedliska (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Lipniczka - Gorlice przez: Siedliska, Moszczenica, Stróżówka (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Gorlice - Staszkówka przez: Mszanka, Wola Łużańska, Łużna (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Staszkówka - Gorlice przez: Łużna, Wola Łużańska, Mszanka (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Staszkówka - Gorlice - Staszkówka obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ul. Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Gorlice - Wilczyska przez: Zagórzany, Moszczenica, Siedliska

Wilczyska - Gorlice przez: Siedliska, Moszczenica, Zagórzany

Siedliska - Gorlice przez: Bobowa, Szalowa, Moszczenica, Stróżówka (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Gorlice - Siedliska przez: Stróżówka, Moszczenica, Szalowa, Bobowa (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Siedliska - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ul. Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Brzana - Gorlice przez: Siedliska, Moszczenica, Stróżówka (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Gorlice - Brzana przez: Stróżówka, Moszczenica, Siedliska (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Brzana - Gorlice - Brzana obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ul. Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Pętna Góra - Małastów - Wapienne - Sękowa -Gorlice Os. Górne przez: Małastów, Ropica Górna, Sękowa, Wapienne, Męcina Wielka, Męcina Mała, Sękowa

Gorlice Os. Górne - Sękowa - Wapienne - Małastów - Pętna Góra przez: Sękowa, Męcina Mała, Męcina Wielka, Wapienne, Sękowa, Ropica Górna, Małastów

Lipniczka - Bobowa - Brzana, Brzana - Bobowa - Lipniczka

6. MZK

Linia 2 Gorlice - Libusza - Gorlice przez: Zawodzie, Glinik, Klęczany

Linia 3 Gorlice - Kobylanka przez: Zagórzany

Linia 4 Gorlice - Kobylanka przez:  Sokół, Dominikowice (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 4 - rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Kobylanka - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ulicy Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Linia 5 Gorlice - Libusza Ogniwo - Gorlice przez Kryg (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 5 - rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Libusza Ogniwo - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ulicy Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Linia 7 Gorlice - Owczary - Gorlice (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 7 - rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Owczary - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ulicy Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Linia 11 Gorlice - Moszczenica (krzyżówka) - Gorlice (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 11 - rozkład  jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Moszczenica (krzyżówka) - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ulicy Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Linia 12 Gorlice - Moszczenica przez: Zagórzany, Kwiatonowice (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 12 Moszczenica - Gorlice przez: Kwiatonowice, Zagórzany (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 12 - rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Moszczenica - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ulicy Kołłątaja - do 20.10.2015r.

Linia 13 Gorlice - Bystra (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 13 Bystra - Gorlice (rozkład jazdy nieaktualny do dnia 20.10.2015r.)

Linia 13 - rozkład jazdy na linii komunikacyjnej Gorlice - Bystra - Gorlice obowiązujący na czas wyłączenia z ruchu ulicy Kołłątaja - do 20.10.2015r.

7. NOWEX

Gorlice - Lipinki przez: Zagórzany, Libusza, Wójtowa