Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

WYKAZ AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCYCH OD 01.07.2023R. OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I DRÓG STAROSTWA POWIATOWEGO W GORLICACH 

 

!!!---INFORMUJEMY, IŻ OD DNIA 31.03.2023r. OBOWIĄZUJE POTWIERDZANIE WIZYTY ZAREJESTROWANEJ W INTERNETOWYM SYSTEMIE KOLEJKOWYM POPRZEZ KLIKNIĘCIE LINKU W WIADOMOŚCI Z REZERWACJĄ. WIZYTĘ NALEŻY POTWIERDZIĆ W PRZECIĄGU GODZINY OD WYKONIANIA REZERWACJI. NIE POTWIERDZONE REZERWACJE PRZEPADAJĄ---!!!

 

 

KOMUNIKAT DLA PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH 

 

INFORMACJA O NOWYCH ZASADACH DZIAŁANIA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG 

Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Gorlicach informuje, że od 14.03.2022r. ulegają zmianie zasady obsługi i umawiania Klientów Wydziału.

Od tego dnia nie funkcjonuje już telefoniczna rezerwacja terminów wizyt do Wydziału Komunikacji i Dróg.

Przywrócona zostaje obsługa klientów nieumówionych na wizytę.

Informujemy jednocześnie, iż w zależności od bieżących możliwości i ilości załatwianych spraw, czas oczekiwania w kolejce w Urzędzie może się wydłużać, dlatego w celu usprawnienia procesu obsługi, zachęcamy do korzystania z możliwości zarezerwowania terminu wizyty przez internet.

Do kolejki internetowej można się zarejestrować na stronie https://www.kolejka.powiatgorlicki.pl/ (opcja dostępna z możliwością rezerwacji na 7 dni do przodu). System kolejkowy odświeża się codziennie o godz. 18:00.

Osoby, które zarezerwowały termin wizyty internetowo, obsługiwane są w pierwszej kolejności.  

Urząd czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30. W celu załatwienia sprawy należy zgłaszać się do godziny 14:00.  

Opłaty mogą być dokonywane w kasie znajdującej się w Wydziale Komunikacji i Dróg lub za pośrednictwem terminali płatniczych przy stanowiskach obsługi.

Kasa czynna jest do godziny 14:15.

Niezbędnym do podjęcia obsługi będzie posiadanie maseczki zakrywającej nos i usta.

Sprawy mogą być również załatwione za pośrednictwem poczty lub po przedłożeniu dokumentów w Starostwie Powiatowym w Gorlicach ul. Biecka 3.

 

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.komunikacja.powiatgorlicki.pl lub telefonicznie:

 

rejestracja pojazdów 18 35 24 320, 18 35 24 767

 

prawa jazdy 18 35 24 331

 

  

 

W związku z licznymi absencjami osób, które zarezerwowały termin wizyty do Wydziału Komunikacji i Dróg przez internet, informujemy że okres rezerwacji został skrócony do 7 dni roboczych.

System kolejkowy odświeża się codziennie o godz. 18.00.

Za wszystkie niedogodności przepraszamy.