Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

KOMUNIKAT DLA PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH 

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH I OSÓB ZARZĄDZAJĄCYCH TRANSPORTEM Z ZAKRESU POZYSKIWANIA SWOICH DANYCH Z REJESTRU KREPTD

 

INFORMACJA O NOWYCH ZASADACH DZIAŁANIA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG 

Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Gorlicach informuje, że od 14.03.2022r. ulegają zmianie zasady obsługi i umawiania Klientów Wydziału.

Od tego dnia nie funkcjonuje już telefoniczna rezerwacja terminów wizyt do Wydziału Komunikacji i Dróg.

Przywrócona zostaje obsługa klientów nieumówionych na wizytę.

Informujemy jednocześnie, iż w zależności od bieżących możliwości i ilości załatwianych spraw, czas oczekiwania w kolejce w Urzędzie może się wydłużać, dlatego w celu usprawnienia procesu obsługi, zachęcamy do korzystania z możliwości zarezerwowania terminu wizyty przez internet.

Do kolejki internetowej można się zarejestrować na stronie https://www.kolejka.powiatgorlicki.pl/ (opcja dostępna z możliwością rezerwacji na 7 dni do przodu). System kolejkowy odświeża się codziennie o godz. 18:00.

Osoby, które zarezerwowały termin wizyty internetowo, obsługiwane są w pierwszej kolejności.  

Urząd czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30. W celu załatwienia sprawy należy zgłaszać się do godziny 14:00.  

Opłaty mogą być dokonywane w kasie znajdującej się w Wydziale Komunikacji i Dróg lub za pośrednictwem terminali płatniczych przy stanowiskach obsługi.

Kasa czynna jest do godziny 14:15.

Niezbędnym do podjęcia obsługi będzie posiadanie maseczki zakrywającej nos i usta.

Sprawy mogą być również załatwione za pośrednictwem poczty lub po przedłożeniu dokumentów w Starostwie Powiatowym w Gorlicach ul. Biecka 3.

 

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.komunikacja.powiatgorlicki.pl lub telefonicznie:

 

rejestracja pojazdów 18 35 24 320, 18 35 24 767

 

prawa jazdy 18 35 24 331

 

  

 Zachęcamy do wypełnienia ankiety "Preferencje kierowców w wyborze samochodów osobowych rejestrowanych na terenie Polski" znajdującej się pod niżej wskazanym adresem:

 

https://forms.office.com/r/qXGb3cytiD

 

Informacja w sprawie spotkania publicznego online realizowanego w dniu 18 października 2021r. w ramach prac nad wstępnym studium planistyczno - prognostycznym dla projektu pn "Rewitalizacja linii kolejowej nr 108 na odc. Gorlice – Jasło celem usprawnienia połączenia Kraków – Jasło wraz z rewitalizacją linii kolejowej nr 110 i budową łącznicy pomiędzy ww. liniami".

 

W związku z licznymi absencjami osób, które zarezerwowały termin wizyty do Wydziału Komunikacji i Dróg przez internet, informujemy że okres rezerwacji został skrócony do 7 dni roboczych.

System kolejkowy odświeża się codziennie o godz. 18.00.

Za wszystkie niedogodności przepraszamy.